Biurko pod komputer dla gracza

Biurko pod komputer dla gracza, choć na pierwszy rzut oka ma konstrukcję podobną do zwykłego biurka, to jednak różni się od niego znacząco, zarówno pod kątem ergonomii, jak i wytrzymałości oraz funkcjonalności. Oferowane przez nas biurka gamingowe (proste) to ukłon w stronę tych miłośników gier, którzy stawiają na praktyczne rozwiązania, a jednocześnie nie godzą się na kompromisy w kwestiach designu.

 

Biurko pod komputer dla gracza

Oferujemy dwa modele prostych biurek gamingowych. Podstawowym rozwiązaniem jest model BASIC 18 mm RGB, kierowany szczególnie do początkujących adeptów gamingu, którzy przy biurku nie tylko grają, ale też uczą się czy pracują. Szybką adaptację biurka do aktualnych potrzeb ułatwia w tym modelu możliwość regulacji wysokości. Z kolei model LED RGB 36 mm SR47 to produkt, który z powodzeniem sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wytrawnych graczy, poszukujących zarówno komfortu, jak i dążących do wyeksponowania biurka gamingowego w pomieszczeniu.

 

Siła funkcjonalności i designu

Biurko pod komputer dla gracza musi mieć solidny i nośny blat, który utrzyma nie tylko kilka monitorów i inny sprzęt, ale także zniesie… każdą porażkę w grze.

W obu oferowanych modelach jest to blat z płyty laminowanej o wymiarach 135x65 cm – w modelu BASIC ma on grubość 18 mm (maks. obciążenie 60 kg), zaś w modelu LED RGB – aż 36 mm (maks. obciążenie 100 kg). Taki obszar roboczy sprawia, że z powodzeniem zmieszczą się na nich 2 lub 3 monitory, mysz, klawiatura oraz wszystkie niezbędne akcesoria, które z łatwością można uporządkować tak, aby nie krępowały ruchów w czasie emocjonujących rozgrywek.

Zatroszczyliśmy się też o stworzenie odpowiedniej atmosfery poprzez kreatywne gry światłem. Biurka pod komputer dla graczy są wyposażone w taśmy LED RGB. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą pilota o dużym zasięgu, który umożliwia zmianę koloru podświetlenia biurka oraz ustawiania różnych trybów efektów świetlnych.

Nasze biurka gamingowe zostały zaprojektowane z dużym naciskiem na design. Model BASIC to kwintesencja prostego, minimalistycznego stylu, a szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że z łatwością można wkomponować je w każde wnętrze – zarówno do pokoju nastolatka, jak i do nowoczesnego biura czy do sypialni. Z kolei model LED RGB 36 mm SR47 sprosta oczekiwaniom tych, którzy stawiają na oryginalne, przykuwające uwagę rozwiązania. Tego typu biurko dla gracza pod komputer ma nieco surową formę, co zawdzięcza metalowym nogom w stylu loftowym. Takie rozwiązanie sprawia, że ten model świetnie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie – również te, które urządzone są w duchu industrialnym.